Polańczyk imprezy

polanczyk-imprezy

Wprawdzie wyjeżdżając w góry spodziewamy się przede wszystkim oderwania się i wypoczynku, są jednak ludzie, dla których zabawa jest nieodłączną częścią życia. Dla tych z Państwa, którzy kultury i rozrywki łakną zawsze i w każdej sytuacji, okolice Jeziora Solińskiego też mają coś do zaoferowania.

W Polańczyku i okolicach odbywają się imprezy, których nie da się zapomnieć.

Z racji swojego malowniczego położenia, połaniecki klimat sprzyja przede wszystkim organizacji imprez plenerowych i takie mają miejsce w Polańczyku najczęściej. Najbardziej charakterystycznymi z takich eventów są różnego rodzaju regaty, czy to te o "Błękitną Wstęgę Jeziora Solińskiego", organizowane cyklicznie i wpisujące się w miejscową tradycję, czy też bardziej spontaniczne.

Okolice Soliny to także miejsce aktywne kulturalnie. Całkiem często odbywają się tam koncerty, czy to muzyki regionalnej, etnicznej, czy też ukierunkowane na bardziej popową publiczność. Festiwale i festyny pozwalają nawiązać nowe znajomości czy też spędzić czas z ukochaną osobą bawiąc się na tanecznym parkiecie.

Dodatkowo, dla kinomaniaków organizowane są cyklicznie festiwale kina letniego, na których prezentuje się zarówno nowości jak i dobrane tematycznie przeboje i klasyki.

Jeśli na dźwięk silnika serce bije Ci mocniej, weź udział bądź zostań kibicem podczas jednego z częstych rajdów na połanieckich bezdrożach. Emocje gwarantowane.

Polańczyk – tam zawsze dużo się dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>