Quady Polańczyk

quady, polańczyk, Quady Polańczyku

Polańczyk kojarzy się przede wszystkim z biernym odpoczynkiem w uzdrowisku. Nic bardziej mylnego, ci którzy uwielbiają adrenalinę bezdroży będą zachwyceni.

kojarzy się przede wszystkim z biernym odpoczynkiem w uzdrowisku. Nic bardziej mylnego, ci którzy uwielbiają adrenalinę bezdroży będą zachwyceni.

Quady w Polańczyku: w Polańczyku istnieją wypożyczalnie quadów, czyli maszyn przystosowanych do poruszania się w bardzo trudnych, pozbawionych regularnych dróg terenach.

W Polańczyku terenów do jazdy quadem jest mnóstwo i stanowią one wyzwanie nawet dla bardziej doświadczonych użytkowników tych maszyn. Bezdroża, podjazdy, górki, lasy, stromizny, wzgórza, błotniste leśne dróżki, trakty, wszystko to pozwoli cieszyć się jazdą w jak najwyższym stopniu.

Nad Soliną istnieje kilka miejsc, mających w ofercie takie pojazdy. Dzięki nim, nie trzeba zabierać swojego quada z domu, a można się pobawić z wykorzystaniem sprzętu, który był wykorzystywany już na tutejszych drogach i czuje nawierzchnię.

Quady w Polańczyku to zastrzyk adrenaliny dla każdego. Nie chciałbyś poczuć się jak easy-rider przemierzający zapomniane przez człowieka miejsca, mający bliski (czasem zbyt bliski) kontakt z przyrodą.

Istnieje możliwość wybory trasy przejazdu quadem nad Soliną dla bardziej i mniej zaawansowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>