Solina dla aktywnych

 

solina-dla-aktywnych

Solina dla aktwynych

Jest wiele rzeczy, które można robić nad Soliną. Nie możemy się ograniczać do leżenia plackiem nad Zalewem i podziwiania okolicznych widoków.

Co robią tam ludzie aktywni?

Wędkarstwo nad Soliną: może nie jest to jakaś porywająca i ekstremalna aktywność, ale dla fanów łowienia ryb znajdzie się i coś nad Soliną. Nie czeka się tam latami aż coś się w wodzie pojawi – Zalew Soliński jest bogato zarybiony i wystarczy parę minut a już łapie się jakiś sandacz, szczupak, okoń czy nawet karp.

Łowiska nad Soliną: brzegi wokół Werslasu, Wołkowyja, Zawóz, Chrewt, Rajskie i Olchowiec. Wszędzie nad Soliną jest bardzo dużo ryb.

Rejsy łódkami po Solinie: Wypożyczyć jach, łódkę, kajak, rowerek wodny, jednym słowem: wszystkie pływające cuda, można wszędzie. Najlepsze warunki do żeglowania i podróży wodnych są w czerwcu, wrześniu i październiku. Rejsy są wtedy urozmaicone dzięki różnorodnym wiatrom, które nadają im charakter ekstremalny. Lista miejsc, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny jest bardzo długa i każdy znajdzie coś dla siebie. Wypożyczalnie sprzętu na każdym kroku.

Paintball: Jeżeli kręcą Cię siniaki po uderzeniach kul z farbą, nad Soliną znajdziesz coś dla siebie. Przede wszystkim, lokacje dające pole do popisu nawet dla doświadczonych graczy. Zarówno amatorzy jak i profesjonaliści znajdą miejsca do paintballa nad Soliną dla siebie.

Jazda konna nad Soliną: dlaczego konne wojaże akurat tam są atrakcyjne? Powód jest prosty – łatwość organizacji i przede wszystkim świetne miejsca do wędrówek, podczas których możemy się poczuć jak Pan Wołodyjowski na kresowej Ukrainie. Na pewno lepiej jeździ się konno w miejscach zapomnianych, niezabudowanych, niż w pobliżu cywilizacji z jej wszystkimi ludzkimi osiągnięciami.

Nad Soliną jest co robić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>